Einde subsidie werving nieuwe natuur
Provincie Noord-Holland stopt met de subsidieregeling Particuliere Natuurbeschermingsorganisaties. Dat hebben Gedeputeerde Staten besloten.
Met deze regeling kon een beperkt aantal natuurbeschermingsorganisaties subsidie krijgen van de provincie voor de verwerving van nieuwe natuurgebieden.
De regeling wordt om verschillende redenen beëindigd. De provincie vindt het niet langer wenselijk dat niet iedereen voor deze regeling in aanmerking komt. Anderzijds stelt het rijk geen geld meer beschikbaar voor grondverwerving voor natuur.
Bezuinigingen
De rijksbezuinigingen hebben grote gevolgen voor het provinciale natuur-, recreatie- en landschapsbeleid. Daarom startte de provincie de voorbereiding van een nieuwe www.noord-holland.nl Agenda Natuur, Recreatie en Landschap.
Hierbij wordt ook een voorstel gedaan over de financiering voor het aanleggen van nieuwe natuurgebieden. Als daarbij gekozen wordt voor een nieuwe subsidieregeling, dan let de provincie er in ieder geval op dat iedereen voor de regeling in aanmerking komt.
Bekijk meer over:
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

Case JX 80 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer











