Houtwallen komen terug in Haren
De eerste 5 kilometer aan houtwallen en hagen is in Onnen, Glimmen en Haren aangelegd. De werkzaamheden maken deel uit van een project van Landschapsbeheer Groningen, Vereniging Duurzame Landbouw ‘Stad en Ommeland’ en gemeente Haren.
Haren heeft van oudsher veel hagen en houtwallen. Die dienden vroeger voor de boeren als afscheiding voor hun vee en percelen.
Sinds begin vorige eeuw verdween meer dan 60% van de houtwallen. Van de meidoornhagen is niet veel meer over en van de overgebleven houtwallen is een deel in slechte staat.
Meidoornhagen
Landschapsbeheer Groningen is samen met Vereniging Duurzame Landbouw ‘Stad en Ommeland’ gemeente Haren een project gestart om 1300 meter aan meidoornhagen te herstellen. Maar ook om 3300 meter aan houtwallen aan te leggen of op te knappen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 6230 TRACTOR (OLD) #706375
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (REU) #778488
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HIL) #781556
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #777336
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Woensdag24° / 13°50 %
-
Donderdag23° / 14°40 %
-
Vrijdag23° / 14°10 %










