Ecotunnel Middachten niet voor hert
Provincie Gelderland voert de zesde Gelderse ecopassage soberder uit. De ecotunnel bij kasteel Middachten wordt lager en korter dan gepland. Deze ecopassage is niet geschikt voor edelherten.
De aanleg van ecotunnel Middachten kan in 2012 van start gaan. De tunnel biedt een doorgang onder de A348 tussen de stuwwal van de Veluwe en het rivierenlandschap van de IJssel.
De ecopassage is niet geschikt edelherten, wel voor reeën, egels en dassen. Samen met Rijkswaterstaat en Prorail, legt provincie Gelderland 9 ecoducten aan. Daarvan worden er 6 op of rond de Veluwe gebouwd.
Tekort
Het project kost ruim € 51 miljoen. Gelderland komt hiervoor nu zo'n € 5,5 miljoen tekort. Om kosten te besparen, wordt de ecotunnel bij Middachten iets soberder uitgevoerd. Ook haalt de provincie geld uit andere potjes.
Verder betaalt Natuurmonumenten mee aan deze tunnel. Deze is het laatste Gelderse onderdeel van het bouwproject '9 ecoducten'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 360M
2014, € 4.750
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Woensdag25° / 17°20 %
-
Donderdag19° / 17°75 %
-
Vrijdag19° / 11°0 %











