Lemkes wordt directeur ZLTO
ZLTO heeft vanaf 1 februari 2012 weer een nieuwe algemeen directeur. Ze heet Elies Lemkes-Straver.
Het bestuur van ZLTO heeft unaniem ingestemd met de voordracht van de vertrouwenscommissie om haar te benoemen. Ze volgt Gerard van Oosten op die eind vorig jaar afscheid nam van ZLTO.
Lemkes-Straver (54) is nu nog directeur voor Brainport Development in Eindhoven. Zij staat aan het roer van het ontwikkelbedrijf. Voor de overstap naar Zuidoost-Brabant werkte Lemkes voor de Rijksdienst IJsselmeerpolders en de gemeente Almere.
Ondernemerschap bundelen
ZLTO-voorzitter Hans Huijbers is zeer te spreken over de benoeming. 'We zochten iemand die mensen met elkaar kan verbinden en de ambitie uitstraalt om het ondernemerschap van boeren en tuinders te bundelen en zo de land- en tuinbouw weer op de kaart zet. Een gedreven directeur die het vliegwiel laat draaien en kan organiseren.'
Lemkes-Straver heeft volgens Huijbers een bewezen bijdrage geleverd aan de nieuwe verbindingen tussen bedrijfsleven, overheid en kennisinstellingen. 'Zij brengt zeer waardevolle ervaring en kennis mee van nieuwe netwerken.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

Kongskilde Vibroflex cultivator (ZIJ) #757380
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 5°30 %
-
Dinsdag13° / 5°20 %











