Plukon wil meer overnames
Pluimveeslachter Plukon wil de komende tijd meer overnames doen in Frankrijk, Groot-Brittannië en Oost-Europa.
Dat zegt directeur Peter Poortinga vandaag in het Financieele Dagblad. De verwerker nam in augustus een belang van 62% in de Duitse branchegenoot Stolle Gruppe. Hiermee is het na het Franse LDC de grootste pluimveeverwerker van Europa.
Duitse markt
De nieuwe combinatie verwerkt wekelijks bijna 7 miljoen kippen en kalkoenen. De overname van Stolle geeft Plukon toegang tot de Duitse discounters. Plukons merk Friki is te klein om flinke groei op de Duitse markt te bewerkstelligen.
In de krant stelt Poortinga dat het initiatief van de overname van Stolle bij hem heeft gelegen. Over 2 jaar wordt bekeken of Plukon zijn belang in het bedrijf verder uitbreidt.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn Ploeg Vari Master (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-
New Holland TL 100 met bosbouw
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6140M (MAA) #63052
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %
-
Woensdag23° / 12°5 %