Trioliet jubileummachine voor Wilting
De uitlevering en inbedrijfstelling van de Solomix 2 1600 ZK jubileummachine vond onlangs plaats op het melkveebedrijf van maatschap Wilting in Nieuwlande. Het gaat om een 16 kuubs mengwagen van Trioliet.
De maatschap heeft in Drenthe een melkveebedrijf met zo’n 95 melkkoeien en 70 stuks jongvee. De aanschaf van een grotere voermengwagen in combinatie met een nieuwe shovel maakt een verdere doorgroei van het bedrijf mogelijk.
De jubileummachine is in platina en voorzien van de handtekeningen van alle Trioliet medewerkers wereldwijd. 'Je hebt iets unieks, iets moois en apart', zegt zoon Robin Wilting.
Originele staat
Voor de mengwagen draait een Fiat 1100, geïmporteerd uit Denemarken. De trekker is opgeknapt en zoveel mogelijk teruggebracht in de originele staat. Bovendien is de trekker voorzien van een speciale painting.
De platina jubileummachine werd, in combinatie met een nieuwe shovel, uitgeleverd door Roy Frank van Naber LMB in Coevorden en Trioliet rayonmanager Eef Kisteman.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (DAT) #716591
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %











