Nominaties Herman Wijffels Innovatieprijs
De nominaties voor de Herman Wijffels Innovatieprijs 2011 zijn bekend. Dit jaar selecteerde de Rabobank uit de bijna 500 inzendingen 11 ondernemers, waaronder zaaigoed- en coatingbedrijf INCOTEC in Enkhuizen.
De Herman Wijffels Innovatieprijs heeft als doel ondernemers te helpen hun kansrijke duurzame innovaties te verwezenlijken. Juist in het huidige tijdsgewricht is het streven naar duurzame vernieuwing van groot belang, vindt de Rabobank.
Bij de beoordeling is dit jaar meer nadruk gelegd op de impact van de uitvinding op de samenleving en de wereld.
Piet Moerland
De innovaties zijn afkomstig van verschillende sectoren. Een jury van deskundigen onder voorzitterschap van bestuursvoorzitter Piet Moerland van Rabobank bepaalt wie in november de hoofdprijs van € 50.000 wint.
Er zijn ook een tweede, derde en een aanmoedigingsprijs voor jong talent. Dit jaar is er voor het eerst een aparte on.fb.me/hwinnovatieprijspublieksprijs. In totaal is € 125.000 aan prijzengeld beschikbaar. De winnaars zijn 3 november bekend.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Perfect weidebloter LB-185
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (LIE) #49806
Gebruikt, € 2.750
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 8°90 %
-
Zaterdag11° / 3°40 %
-
Zondag10° / 2°75 %











