Vallei en Eem maait watergangen
Waterschap Vallei & Eem begint een maand eerder dan normaal met het maaien van de watergangen in zijn gebied.
Dat leidt er volgens het waterschap toe dat het waterpeil de komende weken snel zakt. Dat is nu nog hoog door de overvloedige regenval van de afgelopen weken. Vooral voor boeren die nog maïs en andere gewassen moeten oogsten, is dit van groot belang.
Vallei & Eem verlaagde eind augustus al de hoogte van de stuwen. Omdat de watergangen begroeid zijn, daalt het waterpeil echter langzaam. Watergangen bij nog te oogsten maïspercelen krijgen bij het maaien voorrang.
Natuurgebieden
Bij natuurgebieden die gebaat zijn bij een hoge waterstand, wordt het waterpeil gehandhaafd. In normale jaren gaat het waterschap eind september over van het maximale (zomer)peil naar het minimale (winter)peil.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
-
Case IH PUMA 185 CVX STAGE V
2022, P.O.A.
-
Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %