Schap verbetert natuur It Heidenskip
Wetterskip Fryslân verbetert binnenkort oevers en kaden langs de Fluessen bij It Heidenskip.
Gedurende het voorbereidingstraject had het Wetterskip nauw contact met boeren. 'We hebben land aangekocht dat weer geruild is onder agrarische ondernemers ', zegt communicatie-adviseur Paul Loonstra van Wetterskip Fryslân. 'Dat is in goed overleg gebeurd.'
Met het oever- en kadenproject bij It Heidenskip realiseert Wetterskip Fryslân meerdere doelen, vertelt dagelijks bestuurslid Roel de Jong van het waterschap.
'We vergroten niet alleen de bescherming tegen wateroverlast, maar leveren ook een belangrijke bijdrage aan het versterken van natuurwaarden in dit Natura 2000-gebied.'
Steun
Provincie Fryslân en het rijk steunen het project financieel. De totale kosten zijn geraamd op € 8 miljoen. Hiervan betaalt de provincie € 2,4 miljoen.
De werkzaamheden duren naar verwachting tot eind 2012.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-
Strautmann Vitesse 160E opraapwagen
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 7200 L Combi opraapwagen
2009, P.O.A.
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %