Overvaller Van Drie staat op film
Een van de overvallers op Herman van Drie, mede-eigenaar van de gelijknamige kalfsvleesproducent, staat op film.
Het opsporingsprogramma www.rtvutrecht.nl/programmapagina/2 Bureau Hengeveld van RTV Utrecht toont vanmiddag beelden van iemand die staat te pinnen met één van de gestolen bankpassen van de familie.
Twee gewapende mannen drongen april dit jaar de villa van Van Drie in Kamerik binnen. Ze bedreigden 2 oppasmeisjes en een kind van 8 jaar en sloten de slachtoffers op. Twee uur later kwamen Herman van Drie en zijn vriendin thuis. Ook zij werden onder dwang opgesloten. Ondertussen gingen de overvallers hun gang in het huis.
Alarm
Een jongetje van 5 jaar, dat boven lag te slapen, merkte in eerste instantie niets van de overval. Pas toen hij de volgende morgen niemand aantrof, sloeg hij alarm bij de buren.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case International 745 XL
1988, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
-

Case IH PUMA 220 AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 8°90 %
-
Zaterdag11° / 3°40 %
-
Zondag10° / 2°75 %











