Kabinet helpt innovatieve bedrijven
Het kabinet steunt het bedrijfsleven met belastingvoordeel en ondersteuning bij innovatieprogramma's. Dat staat in het rapport 'Naar De Top', dat vandaag in Leiden is gepresenteerd.
Het rapport beschrijft het kabinetsbeleid ten aanzien van het Nederlandse bedrijfsleven. Het is gemaakt met inbreng van 9 Nederlandse topsectoren, waaronder Agro & Food en Tuinbouw & Uitgangsmaterialen. Het idee is met dit beleid de Nederlandse economie te versterken.
Minister Maxime Verhagen van EL&I maakte een aantal maatregelen bekend. Zo is per 1 januari belastingaftrek mogelijk voor investeringen in onderzoek en ontwikkeling. Daarnaast worden in 2013 tientallen regels geschrapt of versimpeld. Bedrijven krijgen de mogelijkheid alternatieve wetgeving voor te stellen.
Kennis
Verhagen wil met al deze maatregelen dat Nederland in 2020 in de top 5 van wereldwijde kenniseconomieën staat. Verder moet structureel meer geld worden besteed aan onderzoek en ontwikkeling. Dit onderzoek moet niet langer voornamelijk door de overheid worden gefinancierd, maar voor 40% door het bedrijfsleven.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fordson Super Dexta
1963, P.O.A.
-

John Deere 6M 185 trekker (HIL) #778129
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (REU) #779416
Gebruikt, € 115.000
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (MOL) #781823
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag25° / 15°20 %
-
Woensdag24° / 17°50 %
-
Donderdag19° / 12°70 %











