Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: ‘Super, geautomatiseerd oogsten met de NEXAT’
Het oogsten is nog niet voorbij bij Kees Huizinga, de Nederlandse boer in Oekraïne. Sterker nog: het is in volle gang. Vooral de NEXAT maakt deze week veel uren. De overlaadwagen voor het koolzaad vult zich steeds snel.
‘We zijn nu vooral koolzaad aan het combinen’, vertelt Huizinga van bovenaf. Hij is op de NEXAT geklommen voor een overzicht van het perceel. ‘Hij loopt prachtig rustig, ongeveer 4 kilometer per uur.’
Ook de stapels strobalen worden deze week flink uitgebreid. ‘We hebben net weer een nieuwe bult gemaakt. Daar komen 3.500 pakken in’, zegt de ondernemer over de enorme stapels balen.
De week van Kees Huizinga is elke vrijdag te zien via nieuweoogst.nl/boeren-in-oekraine. Heb je een vraag voor hem? Stel deze in een mail aan de redactie: redactie@nieuweoogst.nl. Meer informatie over zijn stichting vind je op deleeuwkyiv.nl.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X950R 54" LAAGLOSSER ZITMAAIER (MOL) #781078
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Torro 5100 L
2009, P.O.A.
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 18°15 %
-
Zondag23° / 16°5 %
-
Maandag22° / 14°25 %















