Peiling: Hoe kan de marktpositie van aardappeltelers worden versterkt?
De positie van aardappeltelers op de markt is een veelbesproken issue. Het lijkt erop dat alle risico’s in de teelt en in de afzet worden afgewenteld op het boerenerf. Nieuwe Oogst is benieuwd naar wat u vindt dat hieraan moet gebeuren.
Wat is er volgens de aardappelteler zelf nodig om zijn of haar positie als grondstofproducent in de keten te versterken? Vul de korte peiling in en help de redactie van Nieuwe Oogst aan waardevolle inzichten. Uw antwoorden zijn anoniem en invullen duurt hooguit 3 minuten.
Ook als u geen aardappelteler bent, kunt u uw mening en ideeën met ons delen. U wordt dan doorgestuurd naar een apart commentaarveld.
Geef uw mening en vul nu de peiling in
Lees meer over de ontwikkelingen op de aardappelmarkt via de overzichtspagina en volg de actuele prijzen op de marktpagina.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 125 trekker (MOL) #783194
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
2002, P.O.A.
-

John Deere 5075M (AKK) #703361
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Titan ZX5420
2012, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°50 %
-
Zondag20° / 10°10 %
-
Maandag21° / 10°20 %
















