De Laatste Pluk heeft recordopbrengst
Het plukseizoen van De Laatste Pluk is positief geëindigd. Het gestelde doel is behaald: in totaal werd 150.758 kilo fruit geplukt voor Voedselbanken Nederland. De opbrengst van dit jaar is de hoogste ooit.
De Laatste Pluk is een initiatief van De Nederlandse Uitdaging en heeft als missie om restfruit te redden. Vrijwilligers plukken appels en peren bij fruittelers die na de hoofdoogst blijven hangen. Dit fruit is bestemd voor voedselbanken.
'Met De Laatste Pluk onderstrepen we onze missie om een brug te slaan tussen mensen met een hulpvraag en ondernemers die hun steentje willen bijdragen', aldus De Nederlandse Uitdaging.
De vruchten zijn geschikt voor consumptie. Het goede doel kon dit jaar opschalen door de steun van het Univé Buurtfonds en de Deloitte Impact Foundation. 'Een prachtig resultaat dat alleen mogelijk was dankzij de inzet van honderden vrijwilligers, betrokken fruittelers en samenwerkende organisaties in heel Nederland', stelt de organisatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

Evers Forest XL 9-310-2 R62
2025, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag15° / 8°5 %
-
Vrijdag14° / 7°5 %
-
Zaterdag13° / 6°5 %

















