Eenmalige huisverkoop van 100.000 kilo sperziebonen
Arjan en Anneke de Graaf uit het Noord-Brabantse Nieuwendijk kampen met een overschot van 100.000 kilo sperziebonen. Op zaterdag 30 augustus proberen ze zoveel mogelijk bonen toch aan de man te brengen.
Die dag kan iedereen die wil vanaf 9.00 uur sperziebonen plukken bij het bedrijf aan de Gijsbertweg in Nieuwendijk. De prijs voor de zelfgeplukte oogst mogen de plukkers zelf bepalen.
De telers hebben een contract voor 14 ton per hectare, waar er dit jaar gemiddeld 20 ton sperziebonen per hectare af komt. Het overschot wordt normaal gesproken door diezelfde partij afgenomen, maar dit jaar was dat niet het geval.
Ook andere opkopers hebben geen interesse. De reden is dat de bewaringen al vol zitten vanwege de goede oogst in 2024. Omdat zomaar weggooien zonde is, probeert de familie De Graaf de niet-verkochte sperziebonen op deze manier op het bord van de consument terecht te laten komen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER OPEN STATION (HAE) #781819
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Snapper LT75 (EMT) #695857
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°50 %
-
Zondag20° / 10°10 %
-
Maandag21° / 10°20 %















