Prijs voor vleesvarkens blijft opnieuw stabiel

Vion, Compaxo, Van Rooi en Westfort houden de varkensnoteringen voor de zesde week op rij stabiel. Ook bij de slachterijen in buurlanden Duitsland en België is geen beweging te zien in de prijs voor vleesvarkens.

Prijs+voor+vleesvarkens+blijft+opnieuw+stabiel
© Jos Thelosen

De noteringen voor vleesvarkens zijn in Nederland sinds half juli (week 29) niet meer van hun plaats gekomen. Vion noteert 1,80 euro per kilo geslacht gewicht. Bij Van Rooi staat de weeknotering nu voor de zesde keer op 1,73 euro per kilo, bij Compaxo is dat 1,74 euro en bij Westfort 1,86 euro per kilo.

Best Star Meat – een eigen notering van Van Loon Group, die gebaseerd is op de noteringen van de Nederlandse varkensslachterijen – is stabiel op 1,82 euro per kilo geslacht gewicht. Alle noteringen zijn exclusief btw.


Acht weken

Ook in Duitsland en België bewegen de varkensnoteringen in week 34 niet. In Duitsland hebben de slachterijen al acht weken geen prijsverandering doorgevoerd. Ook deze week noteren Tönnies, VEZG en Vion 1,95 euro per kilo geslacht gewicht.

Het Belgische Danis noteert voor de zesde keer 1,34 euro per kilo levend gewicht.


• Bekijk de actuele varkensnoteringen op de marktpagina

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

  • Vrijdag
    20° / 11°
    5 %
  • Zaterdag
    20° / 11°
    30 %
  • Zondag
    21° / 9°
    0 %
Meer weer