Primeur voor Zuid-Holland met drie subsidieregelingen voor melkveehouders
Zuid-Holland stelt als eerste provincie drie subsidieregelingen open voor bedrijfsontwikkelplannen, reductietechnieken en ammoniakmetingen. Deze zijn bedoeld voor melkveehouders en zijn open tot 1 augustus.
De regeling voor meetsystemen van ammoniakemissies is vooralsnog alleen beschikbaar voor melkveehouders rond de Nieuwkoopse Plassen. In een volgende ronde wordt dit mogelijk verbreed naar de hele provincie.
Voor bedrijfsontwikkelplannen is 125.000 euro beschikbaar met een maximum van 6.000 euro per aanvraag. Voor reductietechnieken heeft de provincie 2,5 miljoen euro beschikbaar, met maximaal 125.000 euro subsidie per aanvraag. Voor meetsystemen is er 1 miljoen euro met een maximum van 70.000 euro per bedrijf. Aanvragen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.
Op korte termijn komen de regelingen ook beschikbaar in andere provincies, waaronder Noord-Holland en Utrecht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6210R trekker (MID) #501512
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zondag18° / 11°15 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag24° / 10°15 %

















