Eerste kievitsei gevonden op grasperceel in Ravenstein
Het eerste kievitsei van dit jaar is vrijdag gevonden in een weiland in het Brabantse Ravenstein. De vondst werd om 13.04 uur gemeld bij LandschappenNL en vervolgens gecontroleerd door Aad van Paassen.
Samen met Gijs van den Brink van SBNL Natuurfonds is vastgesteld dat het om een vers ei gaat. De vinder, Geurt Elemans, is lid van weidevogelbeschermingsgroep Ravenstein en al 27 jaar actief als weidevogelbeschermer. De vondst van het eerste kievitsei markeert traditioneel de start van het weidevogelseizoen.
De locatie van het gevonden ei in Ravenstein ligt op een steenworp afstand van de plek waar vorig jaar, op 2 maart het eerste kievitsei is ontdekt. Dat was namelijk in het Gelderse Beuningen, hemelsbreed iets meer dan 10 kilometer van Ravenstein.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (OLD) #708784
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HAE) #781549
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

John Deere 3039R (DAT) #702438
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Dinsdag31° / 15°0 %
-
Woensdag22° / 13°0 %
-
Donderdag25° / 8°0 %














