Provincie Noord-Brabant wil uitleg over luchtwassers
Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant vragen de Raad van State om verduidelijking van de uitspraak op 4 september over drie door de provincie afgegeven vergunningen met een passende beoordeling. Het gaat om biologische combiluchtwassers.
De provincie wil weten wat de vereiste zekerheid is om vast te stellen dat een verleende vergunning niet leidt tot significant negatieve gevolgen voor de natuur.
Volgens de Raad van State is de werking van de luchtwassers onvoldoende. Dus had de provincie de vergunning moeten weigeren, ondanks dat zij voorschriften aan de vergunning had verbonden over de werking, het onderhoud en toezicht op de werking van de luchtwassers.
Maar het staat volgens de Raad van State niet vast dat met deze maatregelen de beoogde ammoniakreductie wel wordt gehaald.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (BEN) #692318
Gebruikt, € 4.148
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-

Andex 300
Gebruikt, € 1.250
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag9° / 7°5 %
-
Vrijdag10° / 5°30 %
-
Zaterdag9° / 6°30 %

















