Varkensgeneticabedrijven Hypor en Danish Genetics gaan fuseren
Hypor en Danish Genetics zijn tot een overeenkomst gekomen om hun varkensdivisies samen te brengen. De geneticabedrijven gaan ervan uit dat de fusie begin volgend jaar helemaal rond is.
Doel van de fusie is de positie van Hypor en Danish Genetics op de mondiale markt voor varkensgenetica te versterken. De bedrijven spreken van 'een partnerschap dat de huidige productportfolio's uitbreidt, geavanceerde technologieën benut en de wereldwijde verkoopnetwerken optimaliseert'.
'Door onze middelen te integreren met Danish Genetics kunnen we profiteren van onze gecombineerde expertise en R&D-capaciteiten om innovatie te stimuleren en waarde te leveren aan onze klanten in de varkensindustrie', motiveert CEO Richard Maatman van Hendrix Genetics, dat een meerderheidsbelang krijgt in de gefuseerde onderneming, deze stap. 'Samen zijn we klaar om nieuwe normen te stellen voor prestaties en duurzaamheid in varkensgenetica.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case JX 80 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, € 129.500
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
Vacatures
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Weer
-
Woensdag25° / 15°5 %
-
Donderdag28° / 15°0 %
-
Vrijdag29° / 16°0 %

















