Vion verkoopt aandelen Duitse Vilshofen en Landshut
Vleesverwerker Vion Food Group kondigt de ondertekening aan van een overeenkomst voor de verkoop van zijn aandelen in de vestigingen in het Duitse Vilshofen en Landshut aan Erzeugergemeinschaft Südbayern (EG Südbayern). Die laatste coöperatie met tienduizend leden had al een belang van 49 procent in deze vestigingen.

De vestigingen in Vilshofen en Landshut hebben samen een slachtcapaciteit van 33.000 varkens en een uitbeencapaciteit van 650 ton per week. Met de overname van deze aandelen wil EG Südbayern zijn boeren blijven ondersteunen door ervoor te zorgen dat hun producten een brede markt bereiken met hoge kwaliteitsnormen.
De aandelenoverdracht wordt waarschijnlijk later dit jaar afgerond. Dit tijdstip wordt mede bepaald door de gebruikelijke afsluitvoorwaarden en wettelijke goedkeuringen.
De resterende Duitse activiteiten van Vion worden nog steeds strategisch beoordeeld en blijven gewoon doorgaan, totdat verdere beslissingen zijn genomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt Lotus 1250T schudder
2024, P.O.A.
-
Case IH FARMALL 55C
2012, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %