Brusselse Oogst: 'Nederland komt in Brussel te weinig op voor boerenbelangen'
BBB-lijsttrekker Sander Smit wil als nieuwkomer op het Europese politieke toneel de boel hervormen. 'Als we ander beleid willen, dan moet dat nu gebeuren.' In de podcast Brusselse Oogst legt hij uit waarom het volgens hem hoog tijd is voor verandering.
Nederland gaat op donderdag 6 juni naar de stembus voor de verkiezingen van het Europees Parlement. In de podcast Brusselse Oogst vertalen Nieuwe Oogst en het Nederlands Agrarisch Jongeren Kontakt (NAJK) de verkiezingsbeloften naar het boerenerf.
Smit hoopt dat zijn partij het succes van de provinciale verkiezingen in 2023 kan herhalen. 'De doorgeschoten Green Deal raakt niet alleen boeren, maar ook heel veel burgers. Ik denk dat veel mensen behoefte hebben aan de koerscorrectie die wij voorstaan.'
Onder de naam 'Wij gaan Europa in' beschrijft BBB in het verkiezingsprogramma, dat medio mei gepresenteerd werd, wat er anders moet. 'Er staat veel op het spel', zegt Smit. 'Dat voelen boeren, tuinders en vissers, en met name ook burgers. Ik ga niet naar Brussel om langs de zijlijn te staan en mensen naar de mond te praten.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

John Deere 6215R trekker (BIE) #26049
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
-

T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
-
Woensdag14° / 8°20 %












