Oekraïne-vlogger Kees Huizinga: 'Ploegen, ploegen en nog meer ploegen'
Het is deze week flink aanpoten voor de Nederlandse boer in Oekraïne Kees Huizinga. Er wordt dag en nacht doorgewerkt op het land om de werkzaamheden gedaan te krijgen. 'Dit zijn de laatste twee dagen mais combinen', zegt Huizinga vanuit de combine die in het pikkedonker over het land rijdt.
Na een paar dagen hard werken komt de ondernemer tot een aangename conclusie: al het harde werken blijkt zijn vruchten af te werpen. 'We zijn nog nooit zo vroeg klaar geweest met de oogst. Dat is supermooi', oordeelt hij.
De tijd die Huizinga hiermee bespaart, laat hij niet onbenut. 'We gaan ons nu voorbereiden op het nieuwe seizoen en goed nadenken hoe we verder met de oorlog omgaan. Want de verkoop van sommige producten is nu lastig', zegt hij.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-

Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag9° / 7°5 %
-
Vrijdag10° / 5°30 %
-
Zaterdag9° / 6°30 %

















