Glastuinbouw Nederland wijst op bijna sluiten TEK-regeling
Het is nog tot volgende week maandag 2 oktober mogelijk om een aanvraag te doen voor de Tegemoetkoming Energiekosten (TEK). Daarop wijst Glastuinbouw Nederland. De TEK-regeling is voor mkb-ondernemingen waarvan de energiekosten minimaal 7 procent uitmaken van de totale omzet.
De TEK-regeling moet ondernemers helpen gestegen gas- en elektriciteitskosten te compenseren. Mkb-ondernemingen waarbij de energiekosten minimaal 7 procent van de omzet bedragen en die voldoen aan de overige voorwaarden van de regeling, ontvangen een vergoeding van maximaal 160.000 euro.
Ondernemers hebben tot 2 oktober 17 uur de tijd om een aanvraag te doen bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). RVO voert de regeling uit in opdracht van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. De TEK-regeling is met terugwerkende kracht te krijgen voor de periode van 1 november 2022 tot en met 31 december 2023.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kubota M6060
2016, P.O.A.
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (KOU) #692304
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
-
Woensdag14° / 8°20 %

















