RMV Hardenberg gaat door met digitale badge
De Rundvee- en Mechanisatie Vakdagen (RMV) in Hardenberg lijken op 27, 28 en 29 oktober 2020 door te gaan. Bezoekers krijgen een badge, waarmee ze op de beurs aangevraagde informatie per email in huis krijgen.
In de badge is een chip verwerkt. Bij de verschillende stands kunnen bezoekers de informatie op de stands scannen. Na afloop krijgt de bezoeker een scan met een overzicht van alle gescande stands.
Dat betekent voor de bezoeker geen draagtassen, emmers en folders meer bij thuiskomst met overbodige informatie. De smart badge is recent toegepast op andere vakbeurzen. De organisatie van de Rundvee- en Mechanisatie Vakdagen verwacht dat deze beurs volgens de 1,5 meter- en overige corona-eisen kan plaatsvinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6120M trekker (LIE) #704453
Gebruikt, € 84.250
-

John Deere 6150R trekker (WOL) #58219
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (MOL) #781529
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag22° / 15°35 %
-
Dinsdag28° / 15°5 %
-
Woensdag33° / 18°0 %
















