RMV Hardenberg gaat door met digitale badge
De Rundvee- en Mechanisatie Vakdagen (RMV) in Hardenberg lijken op 27, 28 en 29 oktober 2020 door te gaan. Bezoekers krijgen een badge, waarmee ze op de beurs aangevraagde informatie per email in huis krijgen.

In de badge is een chip verwerkt. Bij de verschillende stands kunnen bezoekers de informatie op de stands scannen. Na afloop krijgt de bezoeker een scan met een overzicht van alle gescande stands.
Dat betekent voor de bezoeker geen draagtassen, emmers en folders meer bij thuiskomst met overbodige informatie. De smart badge is recent toegepast op andere vakbeurzen. De organisatie van de Rundvee- en Mechanisatie Vakdagen verwacht dat deze beurs volgens de 1,5 meter- en overige corona-eisen kan plaatsvinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X370 (HG) #692964
Gebruikt, € 7.261
-
Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HA) #24505
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag28° / 19°20 %
-
Maandag20° / 17°50 %
-
Dinsdag22° / 13°20 %