Wakker Dier dient klacht in tegen spotje FDF
Wakker Dier gaat een klacht indienen bij de Reclame Code Commissie tegen Farmers Defence Force (FDF). Volgens de dierenrechtenorganisatie liegt FDF over hoe voedsel in Nederland wordt geproduceerd.
In een reclame van de boerenactieclub wordt gezegd dat voedsel in Nederland 'puur natuur wordt geproduceerd met alleen het beste voor plant en dier'. Wakker Dier noemt dit een schandelijke leugen. 'Nederland krijgt zo een verkeerd beeld van onze vee-industrie', aldus bestuurslid van Wakker Dier Anne Hilhorst in een verklaring.
In de klacht staat dat twee claims van FDF worden bestreden, namelijk dat voedsel puur natuur wordt geproduceerd en dat alleen het beste voor plant en dier wordt gedaan. 'Farmers Defence Force licht de consument verkeerd voor', stelt Hilhorst. Volgens haar neemt de gemiddelde klant mogelijk een aankoopbeslissing die hij anders niet had genomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %
-
Maandag11° / 6°90 %













