Rabobank moet reclamespot aanpassen
De Reclame Code Commissie heeft de Rabobank op de vingers getikt vanwege een valse belofte in haar reclamespot 'Growing a better world together'.

De commissie kreeg volgens dagblad De Limburger drie klachten binnen omdat het spotje suggereert dat de Rabobank de wereldwijde honger oplost. De bewuste reclamespot is vanaf half oktober regelmatig te zien en te horen, onder meer via de Nederlandse tv-zenders en radiokanalen.
De indieners van de klacht vinden dat de Rabobank ten onrechte belooft dat er een oplossing komt voor het wereldvoedselprobleem. Het gaat specifiek om de zin: 'Stel je eens voor dat we samen het wereldvoedselprobleem oplossen, en dat je ons aan deze belofte mag houden.'
Zin weglaten
De Reclame Code Commissie erkent dat het niet aannemelijk is dat de aanpak van de Rabobank zal leiden tot een oplossing en heeft de bank hierop aangesproken. De Rabobank gaat de commercial aanpassen door het deel van de gewraakte zin weg te laten. Daarmee verdwijnt de belofte.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-
Stiga Estate 798 E
2022, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (MOL) #692292
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag23° / 14°65 %
-
Zaterdag24° / 12°20 %
-
Zondag22° / 13°10 %