LTO komt met Taskforce Arbeid vanwege coronacrisis
Vanwege de grote zorgen over de toekomstige beschikbaarheid van voldoende arbeidskrachten in de land- en tuinbouw heeft LTO Nederland een Taskforce Arbeid ingesteld. Het gevaar bestaat dat door de coronacrisis veel werknemers thuis blijven terwijl de productie op de agrarische bedrijven niet zo maar kan worden verminderd of stilgelegd.
De Taskforce bestaat uit onder andere specialisten van het Sociaaleconomisch Beleidsteam van LTO Nederland en medewerkers van LTO Arbeidskracht. Die laatste is gespecialiseerd in het vinden, uitbetalen, opleiden en verzekeren van seizoenarbeiders en vaste medewerkers.
Vinger aan de pols
LTO Nederland houdt verder nauw contact met de ministeries van LNV en SZW, werkgeversorganisaties VNO-NCW en MKB Nederland. Verder is er afstemming met Greenports Holland en de ketenpartijen in de 19 deelsectoren. Ook in Brussel houdt LTO Nederland de vinger aan de pols als het gaat om internationale ontwikkelingen en eventuele Europese crisismaatregelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5100M trekker (REU) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 442 achtermaaier
2025, € 24.941
-

John Deere 6R 130 trekker (LIE) #779416
Gebruikt, € 115.000
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Maandag28° / 12°0 %
-
Dinsdag30° / 14°0 %
-
Woensdag21° / 12°0 %

















