Bemesten in fruitteelt kan taakkaartgestuurd
Loonbedrijf de Ruiter, GPX Solutions, dronewerkers en Delphy lanceren variabel toedienen van organische mest voor de fruitteelt. Op termijn moet dit zorgen voor een volledig egaal perceel.
Meerdere grootschalige praktijktesten zijn vorig jaar uitgevoerd met variabele wortelsnoei. Dronewerkers en Delphy hebben de data omgezet naar taakkaarten voor de fruitteelt. De veel belovende resultaten gericht op groeiremming zijn nu te koppelen aan groeistimulatie.
Loonbedrijf de Ruiter uit Erichem ontwikkelde in samenwerking met GPX Solutions de technische kant van variabel toedienen van organische mest. Door middel van een taakkaart kan de fruitteler er voor kiezen in zones en/of een aantal bomen organische stof toe te dienen.
Door deze ontwikkeling en samenwerking tussen de diverse partijen zal Dronewerkers dit jaar op grotere schaal dronevluchten uitvoeren onder regie van Delphy. De resultaten zijn in te zetten voor variabele wortelsnoei en/of variabel bemesten van de boomgaard.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, P.O.A.
-

Evers MUSTANG 11-303
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag19° / 15°80 %
-
Donderdag21° / 14°80 %
-
Vrijdag20° / 13°85 %
















