Druivenoogst Duitsland vroeger dan ooit
Duitse wijnboeren beginnen komende week met het oogsten van de druiven en dat was nog nooit zo vroeg in het jaar. Een wijnboer in Lörzweiler (Rijnland-Palts) zal op 6 augustus de eerste zijn die met het plukken van de vruchten begint, aldus het Duitse wijninstituut in Mainz.

Net als in Nederland, kampen veel Duitse regio's met ongekende droogte en hitte. De wijnboeren wrijven zich in de hand want die combinatie is goed voor hun planten. Tot nu toe was de vroegste oogst op 8 augustus begonnen.
Elders klagen boeren juist over oogsten die mislukken. Boerenorganisaties hebben de overheid inmiddels om een miljard euro aan hulp gevraagd. Minister Julia Klöckner van Landbouw wil daar nu nog niet op ingaan..
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 750 KG TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
Massey Ferguson 5S.125 Dyna-4 "Efficient"
Nieuw, P.O.A.
-
Viking MR 4082
2014, P.O.A.
-
Massey Ferguson 5S.125 Dyna-4 "Efficient"
Nieuw, P.O.A.
Vacatures
Verkoopleider
Lely Center Zuidwolde - Zuidwolde, De Wolden
(Aankomend) Specialist/Adviseur agrarische wet- en regelgeving (min. 32 uur)
ComponentAgro B.V. - NL
Medewerker Grondzaken
Vermilion Energy - Harlingen
Medewerker of herdsmanager melkveebedrijf
A.J.M.Buijs BV Slagkampweg 6 Rosmalen - Rosmalen, 's-Hertogenbosch
Vrachtwagenchauffeur
Spelt afvalinzameling B.V. - Nieuwveen, Blokland 18
Weer
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag23° / 14°10 %
-
Dinsdag18° / 16°80 %