Scouting Rhenova winnaar Nestenbattle
De landelijke Nestenbattle van 'Slimme Vogels' is gewonnen door scouting Rhenova. Zaterdag 30 juni ontvingen de scoutingleden in De Meern de prijs en bijbehorende geldprijs.
In mei bouwden de scouts uit De Meern een manshoog vogelnest op het land van melkveehouder Jeroen van Wijk in Odijk. Het doel van de wedstrijd is aandacht vragen voor de inspanningen voor erf-, akker- en weidevogels.
Melkveehouder Jeroen van Wijk over wedstrijd: 'Op mijn bedrijf ben ik actief voor boerenvogels. Die horen hier net zo thuis als mijn koeien. Met deze Nestenbattle wil ik aan iedereen laten zien dat wij een thuis bieden aan boerenvogels en zorg dragen voor de biodiversiteit'.
Slimme Vogels
Met de campagne 'Thuis voor boerenvogels' vraagt Slimme Vogels aandacht voor boerenvogels in Nederland en voor de inspanningen die melkveehouders daarvoor leveren. Slimme Vogels is een initiatief van de Duurzame Zuivelketen, het samenwerkingsverband van LTO Nederland en de Nederlandse Zuivelorganisatie (NZO).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Euro apatorplaten
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (REU) #779416
Gebruikt, € 115.000
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Vrijdag20° / 12°40 %
-
Zaterdag22° / 11°20 %
-
Zondag20° / 15°85 %

















