SPAR haalt E-coli rundvlees terug
Na de supermarktketens Coop en Emté haalt ook SPAR rundvleesproducten terug. Het gaat om mager rundergehakt dat mogelijk besmet is met de STEC-bacterie. Dat is een variant van de poepbacterie E-coli die een gifstof produceert.
Coop en Emté haalden zaterdag een aantal rundvleesproducten uit de schappen. Die waren mogelijk besmet met STEC. De besmette producten lagen bij Emté in achttien winkels, onder meer in Brabant, Zeeland, Drenthe en Utrecht. Het ging om ruim dertig producten zoals biefstuk, runderlappen, steaks, gehakt, tartaar en saucijzen met als THT-datum 11 mei 2018 of eerder. Bij Coop ging met het om twee verpakkingen mager rundergehakt.
De terugroepactie van SPAR gaat ook om mager rundergehakt, in verpakking van 320 gram en 520 gram met als THT-data 30 april, 1 en 2 mei. Mensen kunnen er maag- en darmklachten van krijgen, waaronder (bloederige) diarree. Het vlees moet dus niet worden opgegeten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 449
-

John Deere 6R 150 trekker (AKK) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag15° / 5°0 %
-
Donderdag16° / 1°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %














