Hydraulische zijladders op Joskin balenwagen
Het is mogelijk om de getrokken WAGO balenwagens van Joskin uit te rusten met hydraulisch bediende zijladders. Ze zorgen voor meer veiligheid en snelheid bij het gebruik.
Door de zijladders te heffen, via een hydraulische bediening, is de lading te beveiligen. De zijladders worden op hun plaats gehouden door terugslagkleppen. Het bevestigen door spanbanden en de regelmatige controle van hun spanning zijn niet meer nodig.
De ladders kunnen aan weerszijden worden neergelaten, waardoor er naar keuze aan de linker- of rechterzijde kan worden geladen. De ladders zijn gemaakt van ronde buizen die de balen niet beschadigen.
Gangbare afmetingen
De hydraulische ladders zijn speciaal ontwikkeld voor het gebruik met balen met de meest gangbare afmetingen: een dubbele rij van drie opgestapelde vierkante balen van 90 centimeter hoog, vier opgestapelde vierkante balen van 70 centimeter hoog, of twee of drie opgestapelde ronde balen met een diameter van 1,20 meter tot 2 meter.
De ladders zorgen voor een aanzienlijke tijdwinst bij het laden en lossen van de balen. Het menselijke ingrijpen blijft zo tot een minimum beperkt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (HA) #692764
Gebruikt, € 4.148
-
John Deere Tractor 7230R (RL) #693635
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZOB) #691453
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %