LTO Glaskracht wil magere melk als bestrijdingsmiddel
Magere melk is door LTO Glaskracht Nederland op verzoek van de glastuinbouwsector bij het Ctgb aangemeld voor de Regeling Uitzondering Bestrijdingsmiddelen (RUB).

Magere melk wordt gebruikt om de verspreiding van virussen tussen planten te voorkomen. Dat gebeurt door middel van een behandeling, waarbij planten, plant- en snijmateriaal, dan wel handen, worden ondergedompeld.
'Ook voor andere middelen op de RUB-lijst is het van belang dat ze in de toekomst ingezet mogen worden omdat ze een belangrijke rol hebben binnen de geïntegreerde teelt', stelt LTO Glaskracht. 'Daarom heeft LTO in overleg met het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) besloten om een lijst met meerdere RUB-middelen in te dienen.'
Lijst
Het Ctgb zal uiterlijk op 2 april 2018 een besluit publiceren met producten die de status RUB-toelating behouden gedurende de looptijd van de toelatingsprocedure.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HIL) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HAE) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 220 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen