Dierenbescherming: vuurwerkvrije zone bij stal
Bij verblijfplaatsen van dieren moeten vuurwerkvrije zones komen. Dat vindt de overgrote meerderheid van mensen die in opdracht van de Dierenbescherming zijn ondervraagd en die aangaven wel te voelen voor gebieden waar geen vuurwerk mag worden afgestoken.
Op de vraag waar die zones dan moeten komen, kiest meer dan driekwart voor dierentuinen, kinderboerderijen, dierenasielen, maneges en stallen. Ziekenhuizen, bejaardencentra en natuurgebieden worden ook veel genoemd, maar toch minder vaak.
Boerderijdieren
Bijna de helft van de ondervraagden vinden de overlast door vuurwerk voor dieren, huisdieren, boerderijdieren en wilde dieren, niet acceptabel.
Volgens de Dierenbescherming is het een representatief onderzoek dat werd gedaan onder 1.041 Nederlanders. Iets meer dan 13 procent zegt liefst geen vuurwerkvrije zones te zien, de rest (86,4 procent) ziet graag enkele tot zoveel mogelijk van die zones.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-

John Deere 6R 140 trekker (REU) #777708
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %















