Pluimveehouders praten met ministerie over eipromotie
De legpluimveesector is in overleg met het ministerie van Landbouw op welke manier het imago van het Nederlandse ei kan worden verbeterd. Maar ook hoe de export van eieren kan worden gepromoot.

Uit dat overleg blijkt dat vooral de situatie in Duitsland aandacht verdient als het gaat om beschadigd consumentenvertrouwen na de fipronilcrisis. Het ministerie heeft met de sector afspraken gemaakt over deelname aan de Grüne Woche in Berlijn in januari 2018.
Verder werken het ministerie van LNV, De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland en de sector aan de organisatie van een tweedaags bezoek voor Duitse vakjournalisten om te laten zien hoe de ketenpartijen samen op transparante wijze de kwaliteit van Nederlandse eieren waarborgen.
Tijdens het bezoek zal ook aandacht worden besteed aan de samenwerking tussen de sector en de Dierenbescherming voor wat betreft het Beter Leven keurmerk.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (LH) #692987
Gebruikt, P.O.A.
-
Claas Disco FC310 frontschijvenmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 724 S4 Profi Plus
2018, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %