Recordaantal bezoekers vakbeurs Sitevi
Vakbeurs Sitevi voor de wijn- en olijfolieproductie en fruit- en groenteteelt is bezocht door ongeveer 57.000 mensen. Dat is 5 procent meer dan de voorgaande editie in 2015.
De Sitevi vond plaats van 28 tot en met 30 november 2017 in Montpellier, in Zuid-Frankrijk. De 1100 exposanten waren afkomstig uit 25 landen, een stijging van 10 procent ten opzichte van de vorig editie. De Sitevi presenteerde ruim driehonderd nieuwe producten en organiseerde uitwisselingen en ontmoetingen om bezoekers concrete oplossingen te kunnen bieden voor vraagstukken in de drie sectoren.
De beurs kende een opmerkelijke groei van het aantal internationale bezoekers. Deze waren afkomstig uit ruim zestig landen, tegen 52 landen in 2015. Tijdens de 40-jarige beurseditie waren er veertig conferenties en workshops, met in totaal tweeduizend deelnemers. Robotica was één van de thema's. De eerstvolgende beurseditie van de Sitevi is van 26 tot en met 28 november 2019.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %














