Onderzoek naar impact zwerfafval
Er komt een onderzoek naar de gevolgen van zwerfafval voor de veehouderij. Regelmatig berichten de media in Nederland en Vlaanderen over de overlast die boeren en hun vee ervaren door zwerfafval.
Ook duiken er geregeld berichten op van veehouders met foto's van koeien die scherpe stukken zwerfafval hebben ingeslikt.
Over de precieze impact van zwerfafval op de gezondheid van vee en de daarmee samenhangende economische gevolgen is echter nog weinig bekend.
Economische studie
Daarom bundelen Recycling Netwerk Benelux en economiestudent Robin van der Bles van Wageningen University hun krachten voor een economische studie naar de gevolgen van zwerfafval voor de veehouderij in Vlaanderen en Nederland.
Met dit onderzoek verwachten de onderzoekers meer zicht te krijgen op de grootte van de zwerfafvalschade voor de veehouderijen in Vlaanderen en Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M (SMI) #696412
Gebruikt, € 54.000
-

John Deere 5105M trekker (HIL) #784368
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (WOL) #781744
Gebruikt, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, € 2.750
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland











