VW Orchids stapt in phalaenopsismarkt
VW Orchids stapt in de de phalaenopsismarkt. In het 3,5 hectare grote bedrijf van Kees van Wijk in Nieuwaal is vorige week de eerste phalaenopsis van de lopende band gerold.

Aan deze stap is een omschakelperiode van veertien maanden vooraf gegaan. Het bedrijf is overgestapt van de teelt van rozen naar phalaenopsis. VW Orchids concentreert zich op rassen binnen het witte, grootbloemige aanbod van phalaenopsis. Hieruit wordt geselecteerd op bloeiduur, taklengte en aantal bloemen per plant.
Door een gelimiteerd assortiment zijn alle variëteiten jaarrond op ras verkrijgbaar. De hoofdrassen van VW Orchids zijn Leeds, Ikaria, York en Pure Silk. Ze worden geleverd in potmaat 12 centimeter. Marketingadviesbureau Pull Position heeft het bedrijf begeleid bij de overstap. VW Orchids presenteert zich op de Royal FloraHolland Autumn Fair van 13 en 14 september.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (HIL) #696315
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (BEN) #692697
Gebruikt, € 5.247
-
Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (LIE) #688718
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 12°20 %
-
Zondag22° / 13°10 %
-
Maandag20° / 12°55 %