Ctgb laat twee nieuwe toe in (suiker)mais
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft in de vergadering van 23 augustus besloten tot de toelating van twee nieuwe middelen.
Het gaat om de onkruidbestrijdingsmiddelen Nagano en Kideka. Beide onkruidbestrijdingsmiddelen mogen in mais en suikermais na opkomst worden gebruikt.
Het Ctgb besloot ook tot uitbreiding in de toelating van de Banjo Forte, Corzal SE (voorheen Betasana SE) en NEMguard DE.
Het gebruik van het schimmelbestrijdingsmiddel Banjo Forte wordt uitgebreid in de onbedekte vermeerderingsteelt van aardbei.
De toelating van het onkruidbestrijdingsmiddel Corzal SE wordt onder andere uitgebreid met toepassing in onbedekte teelt van aardbei, spinazie, snijbiet, rode bier, gezaaide boomkwekerijgewassen, bloemisterijgewassen, groenten- en fruitgewassen, kruiden en sierteeltgewassen.
De toelating van het aaltjesbestrijdingsmiddel NEMguard DE wordt uitgebreid met een groot aantal tuinbouw - en boomkwekerijgewassen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (HIL) #775455
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 314 Gen4 Power Set1 Verkocht
2024, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %













