Zonnepark van 38 hectare in Emmen
Er komt definitief een zonnepark langs de weg van Emmen naar Klazienaveen. De aanvraag van de SDE+-subsidie voor het 38 hectare grote park is gehonoreerd. Initiatiefnemer voor het park is energiebedrijf GroenLeven in Heerenveen.
De aanleg van het park Oranjepoort start in het voorjaar van 2018 en naar verwachting is het zonnepark eind volgend jaar operationeel. Oranjepoort wordt gecombineerd met een productiebedrijf voor waterstof. Daarnaast komt er een tankstation voor trucks op groen aardgas op het bedrijvenpark A37.
Energiebedrijf GroenLeven gaat verder op een Fieldlab experimenteren met de opslag van zonnestroom in grote accu's. Het gaat om twee reuzenaccu's met ieder een vermogen van 1 megawatt.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag13° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %











