Meld verkeersknelpunten in Leudal
Gemeente Leudal wil het landbouwverkeer op een veilige manier afwikkelen en wil van agrarisch ondernemers horen waar er knelpunten zijn en hoe die opgelost kunnen worden. Denk hierbij bijvoorbeeld aan te smalle weggedeelten, onoverzichtelijke kruispunten of geen uitwijkmogelijkheden.
Agrariërs kunnen op een interactieve kaart aangeven welke verkeersknelpunten zij kennen in Leudal. Deze kaart staat op de website van de LLTB, kijk onder afdeling De Winning Limburg. Let op, het gaat hier alleen om mogelijke knelpunten op de aangeduide landbouwroutes. Per locatie kan worden aangegeven welk probleem er speelt. Tevens is het mogelijk suggesties te doen voor oplossingen van het knelpunt en om knelpunten aan te geven die buiten de landbouwroutes liggen.
Reageren kan tot 29 juli. Ook ondernemers die niet in gemeente Leudal wonen maar wel gebruikmaken van de wegen in Leudal kunnen reageren.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

PZ Strela
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 145 trekker (REU) #782994
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (HAE) #696271
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (MOL) #783194
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zondag12° / 6°90 %
-
Maandag14° / 9°20 %
-
Dinsdag13° / 6°0 %















