Sondeler Coba 8702 wint in Balk
Sondeler Coba 8702 (v. Peppelhof Maxwell Red) van Jacobus Eppinga uit Sondel is gistermiddag algemeen kampioen geworden tijdens de veekeuring in het centrum van Balk. Ze sleepte ook de titel kampioen oud in de wacht.

Sondeler Aukje 9105 (v. Danillo) van Eppinga was bij de vaarzen de beste.
Kalveren
Algemeen kampioen bij de kalveren werd Margreet 56 (v. Ensenada Taboo Planet) van maatschap Sijbesma uit Koufurderige.
De beste bedrijfscollectie ging ook naar Eppinga. Galamaweide Nelleke 73 (v. R-E-W Seaver) van VOF Galamaweide in Oudega werd uierkampioen.
De veekeuring werd voor het eerst in achttien jaar weer gehouden. Tachtig koeien en kalveren deden er aan mee.
10.000 kilo
Tijdens de veefokdag werd de vijftienjarige koe Elisabeth 147 (v. Ked Juror) van VOF Frisbuorren uit Harich gehuldigd vanwege het behalen van de 10.000 kilo vet en eiwit.
De koe produceerde 133.893 kilo melk, met een gemiddeld vetpercentage van 4,21 en 3,48 procent eiwit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-
Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Stagiair(e) Redacteur Agrarische Markten
Nieuwe Oogst - NL
Veldmedewerker Pacht Provinciale gronden (16-24 uur)
Provincie Fryslân - NL
Weer
-
Donderdag17° / 7°0 %
-
Vrijdag17° / 7°0 %
-
Zaterdag19° / 7°0 %