Vilentum wordt Aeres Hogeschool
CAH Vilentum en Stoas Wageningen Vilentum Hogeschool gaan vanaf 1 september 2016 verder onder de naam Aeres Hogeschool.
Ook het Kenniscentrum Agrofood en Ondernemen vanuit Dronten en het Kenniscentrum Groene en Vitale Stad vanuit Almere zullen onder deze naam verdergaan.
Herkenbaarder
De naamswijziging is bedoeld om de samenhang tussen de verschillende hogeschoollocaties van Aeres verder vorm te geven.
Door één naam te voeren wil de school herkenbaarder worden als hbo-kenniscentrum voor de groene sector.
Dronten
In Wageningen worden via Stoas Vilentum vooral leraren opgeleid voor de groene sector. Er studeren tussen de 750 en 800 mensen. Het is de bedoeling dat dit aantal op termijn doorgroeit naar 1.000 studenten.
CAH Vilentum in Dronten is met 1.800 studenten de grootste en de vestiging in Almere met 350 studenten de kleinste locatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

GA7301
Gebruikt, € 5.500
-

Gebruikt, P.O.A.
-

T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
-

Case IH MAXXUM 125 CVX DRIVE
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %
-
Maandag11° / 6°90 %











