App moet voedselverspilling tegengaan
Het Voedingscentrum lanceert een app die consumenten moet helpen efficiënter boodschappen te doen. Doel is voedselverspilling tegen te gaan.
Wie zich aanmeldt voor de WhatsApp Kitchen Assistant, ontvangt tot eind augustus twee keer per week een bericht. Op de dag dat consumenten meestal boodschappen doen, krijgen ze een bericht met tips om efficiënter inkopen te doen.
In de loop van de week ontvangen ze nog een bericht ter inspiratie om nog minder eten te hoeven verspillen.
Nodig hebben
'Met de WhatsApp Kitchen Assistant helpen we mensen voordat ze daadwerkelijk boodschappen gaan doen, zodat ze alleen kopen wat ze nodig hebben', zegt woordvoerder Roy van der Ploeg van het Voedingscentrum.
'Als je je voorraad onder controle hebt, goed plant en een boodschappenlijstje maakt met wat je precies nodig hebt, kom je niet gauw tekort en verspil je minder.'
Posters
Naast de WhatsAppdienst heeft het Voedingscentrum door heel Nederland posters opgehangen met teksten die consumenten even stil laten staan bij hun manier van boodschappen doen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag11° / 9°70 %
-
Zondag11° / 3°20 %
-
Maandag15° / 5°0 %














