John Deere niet op Agro Techniek Holland
John Deere Nederland heeft besloten af te zien van deelname aan de vakbeurs Agro Techniek Holland (ATH). Het besluit is genomen in overleg met de Nederlandse dealers en brancheorganisatie Fedecom.
Als reden noemt John Deere vooral de reisafstand naar Biddinghuizen, die voor vele klanten in de oogstmaand september te groot zou zijn.
Innovaties en updates voor verkoopjaar 2017 gaat John Deere Nederland samen met de John Deere dealers op locatie vanaf oktober presenteren.
'Dat is een passender tijdstip en beperkt de reistijd voor de klanten', geeft John Deere Nederland aan.
Nieuw concept
John Deere Nederland benadrukt het belang van een passende landelijke vakbeurs voor de branche en ondersteunt Fedecom met het samenstellen van een nieuw concept.
Deelname aan de volgende variant van de ATH gaat John Deere Nederland evalueren op basis van het nieuwe voorstel van de organisatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781517
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (WOL) #692562
Gebruikt, € 7.054
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Maandag28° / 12°0 %
-
Dinsdag30° / 14°0 %
-
Woensdag21° / 12°0 %













