Nieuwe bestuurlijke structuur bij LTO Noord
Met de open vacature voor een voorzitter regio Oost, waar leden en bestuurders op mogen reageren, wordt de eerste stap zichtbaar van de nieuwe bestuurlijke structuur bij LTO Noord.
De vorming van drie regiobesturen, in Noord, West en Oost, hoort bij het continue streven naar verbetering in de belangenbehartiging.
De bestuurlijke regiovorming houdt in dat de negen provinciale besturen worden vervangen door drie regiobesturen, die actief zijn in de regio’s Noord, West en Oost. Doel van de bestuurlijke vernieuwing is slagvaardiger, meer gestructureerd en efficiënter te opereren.
Ondersteuning afdelingen
De bestuurlijke regiovorming moet op 1 januari 2017 zijn beslag krijgen. ‘Tegelijkertijd hebben we ingezet op bestuurlijke ontwikkeling zoals nu met de masterclasses via de LTO Noord Academie en de ondersteuning van afdelingen', zegt waarnemend voorzitter Annette van Velde van LTO Noord.
'Dat loopt simultaan. Dat zijn allemaal investeringen in de belangenbehartiging. Zo hopen wij als algemeen bestuur echt de vereniging sterker te maken’, aldus Van Velde.
De vacature voor voorzitter regio Oost is hier te vinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 215 trekker (HAE) #780589
Gebruikt, € 173.500
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, € 178.500
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %
















