Topambtenaar Hoogeveen naar Rome
EZ-topambtenaar Hans Hoogeveen wordt permanent Nederlands vertegenwoordiger bij de VN-organisatie voor voedsel en landbouw FAO in Rome. De ministerraad heeft besloten hem voor te dragen voor benoeming.
Hoogeveen (56) is nu directeur-generaal Agro en Natuur bij het ministerie van Economische Zaken. In zijn nieuwe functie volgt hij per 1 september Gerda Verburg op die assistent-secretaris-generaal wordt bij de VN.
Naast permanent vertegenwoordiger bij de FAO wordt Hoogeveen permanent vertegenwoordiger bij het World Food Programme (WFP) en het International Fund for Agricultural Development (IFAD) in Rome. Deze VN-organisaties zijn gericht op landbouw, voedsel, voedselnoodhulp en armoedebestrijding.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, P.O.A.
-

Pottinger Europrofi1
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag12° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %











