A-ware werft biologische melkveehouders
A-ware wil meer biologische melk rechtstreeks inkopen bij boeren in Noord- en Oost-Nederland. Daarom zoekt het zuivelconcern biologische melkveehouders in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en de Noordoostpolder.
Daarmee wil het bedrijf tegemoetkomen aan de stijgende vraag naar biologische kaas en yoghurt in Europa.
‘Met eigen biologische melkveehouders hebben we structurele toegang tot kwalitatief hoogwaardige biologische melk waardoor we nog beter kunnen inspelen op de wensen van onze klanten', zegt operationeel directeur Klaas de Jong van A-ware.
Verwerken
De zuivelonderneming wil de biologische melk in haar yoghurtfabriek en kaasmakerij verwerken tot dagverse zuivel voor onder meer supermarktketens in West-Europa.
A-ware biedt biologische melkveehouders een concurrerende melkprijs die gebaseerd is op de meerwaarde van biologische melk in de markt. Daarnaast ontvangen zij nog een kwaliteitstoeslag, aldus het bedrijf.
Omschakelen
A-ware gaat melkveehouders die interesse hebben om om te schakelen van gangbare naar een biologische bedrijfsvoering waar mogelijk ondersteunen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692665
Gebruikt, € 3.950
-
Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692193
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (HG) #696131
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %