Hazerswoude - Volgens LTO Noord is er geen verband tussen de jacht en de terugloop van de smientenstand aangetoond. Daarom betreurt de organisatie de dynamische zones. Die boodschap gaf voorzitter Arie Verhorst van LTO Noord Zuid-Holland deze week mee aan de Statencommissie Duurzame Ontwikkeling.
Ook betreurde hij dat deze wijziging is opgenomen door een zienswijze op het eerder in gezamenlijkheid opgestelde beheerplan door overheden en maatschappelijke partijen waaronder LTO Noord.
‘Als LTO Noord zetten we grote vraagtekens bij het nut en de noodzaak van die maatregel, zeker omdat dit het eerste beheerplan is en zonder deze zones niet is aangetoond dat de doelen niet worden gehaald’, aldus Verhorst. In de oorspronkelijke versie van het beheerplan stond dat er geen aanvullende maatregelen nodig zijn.
LTO Noord heeft ook geen vertrouwen in de uitwerking van de regeling waarbij gebiedspartijen als Vogelwacht en WBE gaan uitmaken wanneer er wordt opgetreden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (HIL) #65742
Gebruikt, € 3.289
-

Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %











